Швидкісні ворота

Гнучкі швидкісні ворота – це висока швидкість відкриття і закриття м’яких воріт.

швидкісні воротаНайчастіше швидкісні м’які ворота використовуються на підприємствах з дуже високим логістичним потоком. Їх встановлюють на складах, в промислових і комерційних приміщеннях, холодильних і морозильних камерах. Можете підібрати модель, яка підходить як для установки усередині приміщення, так і зовні.

У зв’язку з наявністю у нас великого вибору моделей м’яких швидкісних воріт ви з легкістю підберете і замовите виріб. Для замовлення швидкісних воріт повідомте нам розміри отвору і місце установки. А після отримайте пропозицію, що задовольнить вимоги для конкретного об’єкта. Завдяки нашим послугам з консультування під час продажу та монтажу швидкісних м’яких воріт наша продукція має високі оцінки клієнтів.

Які переваги використання швидкісних воріт

Ізоляція приміщень

далеко не єдина перевага використання швидкісних воріт

Питання Заявка
Також зверніть увагу на інші переваги:
  • простота встановлення і користування
  • зберігає мікроклімат від перепадів температури
  • економить електроенергію на охолодження та обігрів приміщень
  • вертикальний підйом звільняє від потреби залишати біля воріт простір
  • практичність, міцність, екологічність та безпеку використання
  • захист від протягів, звуків, пилу, комах
  • автоматичне і ручне аварійне управління

Приклади швидкісних воріт

Завєса-Україна: чому варто довіряти лише професіоналам?

Якщо ви вирішили купити якісні вироби з ПВХ в Києві чи загалом в Україні, ми радимо вам звернутися саме до професіоналів. А ми - професіонали. І на це є ряд причин.

Перша причина. Це те, що при виготовленні ПВХ виробів ми використовуємо тільки сировину європейської якості. Прямі поставки від європейських виробників. А це строгий контроль відповідно до норм Європейського союзу. Також ж хочемо запевнити вас, що ПВХ матеріал абсолютно нетоксичний і може активно використовуватися навіть в харчовій промисловості.

Друга причина. Це наш досвід. Компанія "Завєса-Україна" вже більше 10 років успішно співпрацює з великими підприємствами України. Ми здійснюємо доставку по всіх населених пунктах, включаючи Київ, Одесу, Дніпро, Львів, Харків.

Третя причина. Індивідуальний підхід. Звернувшись до нас, ви отримаєте не тільки якісний товар за оптимальними цінами. Але і консультацію наших фахівців. А вони, в свою чергу, вислухають вас, зважать всі за і проти. І допоможуть вам підібрати максимально ефективний варіант саме за вашими потребами і можливостями.
Для постійних клієнтів та оптових покупців діють знижки.

Поставити запитання Оформити замовлення
Zavesa logo