Зварювальні екрани

Робота зварювальника – це не тільки важка праця, але ще і дуже складні умови. Зварювальні екрани дозволяють мінімізувати вплив яскравого світла на зір оточуючих.

кольори зварювальних пвх шторПричому виникаючі складнощі часто зачіпають не тільки самих зварників, але й оточуючих людей. Нерідко просто випадкових перехожих. Тому використовувати захисні зварювальні екрани необхідно щоб убезпечити оточуючих.

Не секрет, що при подібній роботі з боку зварювального апарату вилітають яскраві іскри. Можливо, серйозної небезпеки для життя і здоров’я оточуючих вони і не викликають. Але багато людей відчувають сильний психологічний дискомфорт. А іноді й страх, перебуваючи поруч з місцем проведення зварювальних робіт. Або навіть просто проходячи повз. До того ж багато хто знає, якщо необережно чи довго подивитися на це світло, то потім довго будуть боліти очі.

Про захист самих зварників фахівці, які відповідальні за техніку безпеки, подбали давно. А саме зобов’язали зварників під час робіт носити спеціальні вогнетривкі костюми і захисні щитки. А ось подбати про оточуючих їх людей забули. Але тепер заповнений і цей прикрий пробіл.

Спеціально з такою метою був створений захисний екран або зварювальні штори для зварювання. Складаються вони з тонких металевих труб, до яких і кріпляться напівпрозорі полотна-стрічки. Це невелика легка конструкція легко встановлюється в будь-якому місці проведення зварювальних робіт. І закриває його від тих, хто не бере участь безпосередньо в процесі. При необхідності вона може кріпитися на маленькі колеса і легко переміщатися з місця на місце. Або її можна зробити стаціонарною. Для цього встановлюють розсувні двері для проходу всередину робочої зони. Цей варіант дуже зручний для виробничих цехів.

Які переваги використання зварювальних екранів з ПВХ

Ізоляція зварювальних ділянок

далеко не єдина перевага використання зварювальних завіз з ПВХ

Питання Заявка

На разі з цим можливо ще додати:

  • значна економія коштів у порівнянні з аналогами або обладнання окремого приміщення
  • захист очей робочого персоналу і оточуючих від впливу зварювальної дуги
  • підвищена міцність і екологічність виробу
  • ефективний захист від поширення газів по цеху
  • швидка установка і заміна

Для чого потрібні захисні екрани для зварювання?

Зварювальні штори подібного екрана виготовлені з особливого ПВХ матеріалу. До якого не прилипають та відлітають при зварюванні іскри. А значить термін служби такого екрану значно довше, ніж у його аналогів. До того ж цей матеріал не пропускає ультрафіолетові промені. А це означає, що таким екраном забезпечується і захист від випромінювання при зварюванні.

Зручна стрічкова конструкція дозволяє в разі пошкодження швидко відновити цілісність екрана, знявши і замінивши лише пошкоджені стрічки. Це економічне рішення дозволяє збільшити термін служби екрану і економить кошти. Все це робить зварювальний екран незамінним обладнанням, яким у майбутньому для дотримання техніки безпеки повинна бути обладнана будь-який майданчик, де проводяться зварювальні роботи.

Завєса-Україна: чому варто довіряти лише професіоналам?

Замовляйте якісні вироби з ПВХ в Києві чи загалом в Україні. Звертайтеся лише до професіоналів. А ми - професіонали. І на це є ряд причин.

Zavesa logo

1. Якість ПВХ

Це те, що при виготовленні ПВХ виробів ми використовуємо тільки сировину європейської якості. Прямі поставки від європейських виробників. А це строгий контроль відповідно до норм Європейського союзу. Також ж хочемо запевнити вас, що ПВХ матеріал абсолютно нетоксичний і може активно використовуватися навіть в харчовій промисловості.

2. Наш досвід

Компанія "Завєса-Україна" вже більше 10 років успішно співпрацює з великими підприємствами України. Ми здійснюємо доставку по всіх населених пунктах, включаючи Київ, Одеса, Дніпро, Львів, Харків, Вінниця, Черкаси, Житомир та інші.

3. Індивідуальний підхід

Звертайтеся до нас. Отримайте не тільки якісний товар за оптимальними цінами. Але і консультацію наших фахівців. А вони, в свою чергу, вислухають вас, зважать всі за і проти. І допоможуть вам підібрати максимально ефективний варіант саме за вашими потребами і можливостями.

Для постійних клієнтів та оптових покупців діють знижки.

Оформити замовлення Поставити запитання