Маятникові двері для ресторанів, кафе і барів

Важливу роль в інтер’єрі ресторану, кафе або бару грають двері

Зручні та з великою пропускною здатністю двері завжди не помітні для відвідувачів закладу. І ось тому створюють комфорт. Для таких цілей найкраще підійдуть маятникові двері з ПВХ. Легкі і досить міцні, що відкриваються в обидві сторони. Ці якості роблять вироби популярними і затребуваними.

Особливості конструкції і переваги маятникових дверей

Маятникові двері можуть бути як вхідними, так і всередині закладу. Використовуються для поділу залів, кімнат, кабінок тощо.

Двері можуть бути одностулковими або двостулковими

маятникові двері для ресторанів, кафе і барівЯк правило, маятникові двері для барів, кафе, ресторанів обладнуються прозорими стулками. Або мають прозорі елементи на рівні голови людини. Щоб можна було бачити при відкриванні дверей людей, що йдуть назустріч.

Вмонтовуються маятникові двері без коробки. І це дозволяє використовувати весь проріз для організації конструкції. Стулки дверей не мають притвору. Тому для організації щільного прилягання їх до стіни і між собою застосовуються спеціальні ущільнювачі. Ці елементи забезпечують і тепло, і звукоізоляцію приміщення.

Конструкція механізму відкривання передбачає можливість регулювання положення стулок. В подальшому можна буде з його допомогою усувати неточності в роботі дверей.

Маятникові двері для ресторанів, барів, кафе

маятникові двері для ресторанівМаятникові двері для ресторанів з ПВХ стрічки представляють собою конструкцію. Яка складається з легкого, але міцного алюмінієвого каркасу. Каркас виготовляється з трубчатого профілю. Дверні полотна обертаються в одну і іншу сторону на петлях. Петлі закріплюються на стелі та підлозі. Фітинги доповнюють зворотний механізм, який допомагає дверним стулок ставати на місце.

Установка і регулювання маятникових дверей

При визначенні місця для встановлення маятникових дверей потрібно врахувати, що потрібен певний простір з обох сторін для повного відкривання полотен.

Роботи з встановлення дверей виконуються в наступній послідовності:
  • Подача заявки. Замовник визначається з параметрами двері і подає заявку в нашу компанію.
  • Замір. Співробітники компанії виїжджають на місце і проводять всі виміри і узгодять з клієнтом технічні тонкощі проекту.
  • Виготовлення. Ми виготовляємо двері відповідно до проекту.
  • Розмітка. На місці проводиться лазерна розмітка дверного отвору.
  • Монтаж. В підлогу монтуємо вісь з доводчиком, виставляємо його по осях. На полотно двері по кутах встановлюємо кріплення. Встановлюємо двері на нижню і верхню осі. Монтуємо фітинги, ущільнювачі.
  • Регулювання. Регулюємо співвісний положення стулок і коректну їх роботу в двох напрямках.

Якщо ви вирішили купити і встановити маятникові двері в кафе, барі чи ресторані, звертайтеся в компанію “Завєса-Україна”. Ми виготовимо для вашого закладу двері будь-якої складності. У нас якісні матеріали та комплектуючі в наявності в Києві. Професійне виконання, помірні ціни, гарантія якості на всі вироби.

Оформіть замовлення