ПВХ завіси

колір пвх завісТермоштори або ПВХ завіси – це досить бюджетне, але ефективне рішення

Завіси ПВХ дають змогу зберігати необхідний температурний режим в виробничому або складському приміщенні. А також відмінно справляються із захистом внутрішнього простору від проникнення взимку холоду, а влітку тепла. А також захищають від протягів, пилу, комах і птахів. При цьому не заважають пересуванню техніки або персоналу. Використання стрічкових ПВХ завіс допустимо при температурних коливаннях від -50 до + 90ᵒС. Як правило, термозавіси монтують в дверних отворах, на виробництві та складах. Також дуже актуальні завіси в холодильних камерах. Рідше використовуються з метою зонування простору. Крім прозорих в продажі також є стрічки з полівінілхлориду різних кольорів і відтінків.

Які переваги використання ПВХ завіс

Ізоляція приміщення

далеко не єдина перевага використання ПВХ завіс

Питання Заявка

На разі з цим можливо ще додати:

  • значна економія електроенергії на охолодження та обігрів приміщень
  • захист робочого персоналу від протягів, пилу та комах з вулиці, з сусіднього цеху
  • здатність нормалізувати показники вологості та температури на складі
  • підвищена міцність і екологічність виробу
  • ефективний захист від різних комах і навіть птахів
  • швидка установка

Приклади ПВХ завіс

Завєса-Україна: чому варто довіряти лише професіоналам?

Замовляйте якісні вироби з ПВХ в Києві чи загалом в Україні. Звертайтеся лише до професіоналів. А ми - професіонали. І на це є ряд причин.

Zavesa logo

1. Якість ПВХ

Це те, що при виготовленні ПВХ виробів ми використовуємо тільки сировину європейської якості. Прямі поставки від європейських виробників. А це строгий контроль відповідно до норм Європейського союзу. Також ж хочемо запевнити вас, що ПВХ матеріал абсолютно нетоксичний і може активно використовуватися навіть в харчовій промисловості.

2. Наш досвід

Компанія "Завєса-Україна" вже більше 10 років успішно співпрацює з великими підприємствами України. Ми здійснюємо доставку по всіх населених пунктах, включаючи Київ, Одеса, Дніпро, Львів, Харків, Вінниця, Черкаси, Житомир та інші.

3. Індивідуальний підхід

Звертайтеся до нас. Отримайте не тільки якісний товар за оптимальними цінами. Але і консультацію наших фахівців. А вони, в свою чергу, вислухають вас, зважать всі за і проти. І допоможуть вам підібрати максимально ефективний варіант саме за вашими потребами і можливостями.

Для постійних клієнтів та оптових покупців діють знижки.

Оформити замовлення Поставити запитання