Що таке барні двері?

Барні двері – це розпашні двері, які можуть відчинятися в обох напрямках як зовні, так і всередину. Ще їх називають ковбойські двері. Але у професіоналів назва цих дверей – маятникові двері.

що таке барні двері

Шукаєте де замовити барні двері?

Шукаєте де замовити барні двері?

Звичайно ж замовити барні двері рекомендуємо у нас. Чому?
Наша компанія є виробником маятникових дверей вже понад 10 років. Нами розроблено та успішно виготовляється декілька моделей барних дверей. Ми пропонуємо велике різноманіття оздоблювальних матеріалів та функціональних рішень.

 

Питання Заявка

Замовляйте барні двері у нас!

Тому що наші маятникові двері мають перелік переваг:

  • швидка поставка за домогою служб доставки по майже всій Україні.
    Cтандартні розміри барних дверей завжди є на складі.  Термін виготовлення маятникових дверей за нестандартними розмірами від 2 днів.
  • тривалий термін експлуатації за рахунок використання якісних комплектуючих 
  • наднизька вага дверей також досягається за рахунок використання ПВХ полотна із легких сендвіч-панелей
  • простота в обслуговуванні 
  • надійність комплектуючих

Моделі барних дверей

Моделі барних дверей можуть бути різноманітними за розмірами, кольором та оздобленням. Ознайомтеся з варіантами моделей барних дверей. Приймайте зважене рішення при замовленні барних дверей.

Розмір барних дверей

Барні двері можуть бути зі стандартними розмірами або ж виготовлені за необхідними для вас розмірами. Cтандартні розміри барних дверей завжди є на складі.  Термін виготовлення маятникових дверей за нестандартними розмірами складає від двох днів. Цей термін здебільшого залежить від необхідної кількості дверей.

Одностулкові чи двостулкові барні двері

Двері можуть бути як одностулкові, так і двостулкові. Зазвичай маятникові двері для барів виготовляємо двостулкові. В промислових приміщеннях здебільшого використовують одностулкові барні двері.

Полотно для барних дверей.

Отже, почнемо з самого дверного полотна. Ми використовуємо полотно з сендвіч-панелей завтовшки 24мм українського або німецького виробництва. Це дозволяє надати барним дверям високих експлуатаційних характеристик. Такі двері служать роками і витримують значні експлуатаційні навантаження. Сендвіч-панелі обрамлені алюмінієвим профілем. Цей профіль можливо залишити в оригінальному кольорі або пофарбувати полімерною фарбою за таблицею RAL.

Колір і матеріал барних дверей.

Колір барних дверей залежиь від покриття. Покриття сендвіч-панелей може бути різним: з білого ПВХ, харчової або технічної нержавіючої сталі, HPL-покриття, антивандальної плівки 25 омкр, полімерної фарби тощо.  

Застосування барних дверей.

Барні двері ТМ Zavesa ідеально підходять для залів, кафе, ресторанів, літніх терас. Також наші двері будуть дуже доречними в технологічних приміщеннях. Таких як кухні або миєчні закладів громадського харчування, виробничих цехах, «холодних» цехах, приміщеннях з контрольованою вологістю, тощо.

Двері відмінно запобігають протягам завдяки можливості регулювання натягу пружин в маятникові петля, що не дозволяє протягам їх привідчиняти.

Додаткове оздоблення барних дверей.

Барні двері з віконцем.

В барних дверях можна встановити віконце-ілюмінатор різних форм і відтінків. Кругле або овальне, прозоре або тоноване, акрилове або скляне товщиною 4мм. Також є можливість зробити віконце дзеркальним з обох сторін. Віконце необхідне для безпеки персоналу при експлуатації дверей. Оскільки двері відчиняються в обидві сторони, персоналу під час руху необхідно бачити один одного з різних сторін. 

Ущільнювач для барних дверей.

І нарешті – еластичний ущільнювач. Ущільнювач встановлюється в алюмінієвий профіль і забезпечує надійну ізоляцію від протягів і вологи. Ущільнювач може бути сірого, чорного, антрацитного, темно-сірого та коричневого кольорів.

Петлі для маятникових дверей

Маятникові петлі, які використовуються нами для виготовлення маятникових дверей виробництва Німеччини. Це відома в професійному світі торгова марка Фрідаво (Fridavo). Ці петлі представлені в різних кольорах і з різних матеріалів. Вони можуть бути оцинковані, фарбовані або з нержавіючої сталі. Існує декілька розмірів петель, які розраховані на певну вагу та розміри дверного полотна.

Відбійники для маятникових дверей.

Також на маятникові двері можливо додатково встановити відбійиики. Вони запобігають пошкодженню дверного полотна в процесі експлуатації. Відбійники для дверей можуть бути виготовлені з металевих полос шириною 200-300 мм. Доступні матеріали для відбійників – нержавіюча сталь, латунь, мідь, бронза, пластик, поліетилен.

Встановлюється відбійник для дверей в місцях удару в полотно в момент відчинення стулки. Як правило відбійники на двері встановлюються внизу дверей для зручності відкриття дверей ногою. Або на рівні 120-130 см для відкриття рукою. За потреби відбійник можливо встановити на будь якому рівні дверного полотна.

Врізний замок для маятникових дверей

Додатково маятникові двері можуть оснащуватись врізним замком. Ми використовуємо зазвичай врізні замки торгової марки Kale турецького виробництва. Це дозволяє зачинити маятникові двері в неробочий час або у випадку потреби.