Маятникові двері

Маятникові двері – ефективне рішення

маятникові дверіДосить часто в ресторанах і кафе, на виробництві, в офісі, на складі або в громадському місці виникає необхідність зонувати будь-яке приміщення. Або розмежувати ділянки з різним температурним режимом. Або запобігти витоку неприємних запахів. Часто завдання полягає в тому, щоб не доводилося зупинятися співробітнику і закривати за собою двері. Особливо важливо це, коли руки у співробітника часто зайняті. Важливо, щоб двері закривалися самостійно. А також забезпечити вільне переміщення співробітників або відвідувачів в обох напрямках вхід-вихід. У цьому випадку установка традиційних дверей не завжди виправдана. Напевно в ситуації, що склалася найкращим вибором є маятникові двері.

Зручності та переваги маятникових дверей

Ізоляція приміщення

далеко не єдина перевага використання маятникових дверей

Вопрос Заявка

На разі з цим можливо ще виділити:

  • безперешкодний рух потоку в обидві сторони
  • захист персоналу та відвідувачів від протягів, звуків, запахів і пилу
  • здатність максіально зберігати показники вологості та температури в приміщеннях
  • підвищена міцність і екологічність
  • можливість регулювання зворотного механізму за швидкістю та зусиллю

Приклади маятникових дверей

Види маятникових дверей

  • одностулкові та двостулкові
  • оснащені відбійниками і без них
  • з вікнами і суцільні
  • покриття з ПВХ або з нержавіючої сталі
  • жорсткі та м’які
Питання Заявка

Окремо хотілося б зупиниться на маятникових м’яких воротах. Зазвичай маятникові ворота встановлюються в отворах для руху навантажувальної та складської техніки

Завєса-Україна: чому варто довіряти лише професіоналам?

Якщо ви вирішили купити якісні вироби з ПВХ в Києві чи загалом в Україні, ми радимо вам звернутися саме до професіоналів. А ми - професіонали. І на це є ряд причин.

Перша причина. Це те, що при виготовленні ПВХ виробів ми використовуємо тільки сировину європейської якості. Прямі поставки від європейських виробників. А це строгий контроль відповідно до норм Європейського союзу. Також ж хочемо запевнити вас, що ПВХ матеріал абсолютно нетоксичний і може активно використовуватися навіть в харчовій промисловості.

Друга причина. Це наш досвід. Компанія "Завєса-Україна" вже більше 10 років успішно співпрацює з великими підприємствами України. Ми здійснюємо доставку по всіх населених пунктах, включаючи Київ, Одесу, Дніпро, Львів, Харків.

Третя причина. Індивідуальний підхід. Звернувшись до нас, ви отримаєте не тільки якісний товар за оптимальними цінами. Але і консультацію наших фахівців. А вони, в свою чергу, вислухають вас, зважать всі за і проти. І допоможуть вам підібрати максимально ефективний варіант саме за вашими потребами і можливостями.
Для постійних клієнтів та оптових покупців діють знижки.

Поставити запитання Оформити замовлення
Zavesa logo