Як вибрати ПВХ завіси

Етапи вибору ПВХ завіси

Як же вибрати ПВХ завіси? Ефективність використання ПВХ завіс вже давно і багато разів доведена. Тому багато підприємств, склади, торговельні та інші організації активно використовують у себе цю продукцію. Переваги використання завіс з ПВХ очевидні. Це і економія витрат на охолодження та обігрів, і збереження температурного режиму, і захист від шуму, пилу, птахів і комах. Для вибору ПВХ завіс необхідно врахувати:

  1. Виміряти розмір пройому.
  2. Виберіть спосіб кріплення.
  3. Врахуйте умови експлуатації.

Як виміряти розмір пройому

Все просто. Визначте висоту і ширину пройому. Це основний показник при виборі та оформленні замовлення на поставку ПВХ завіс. Щоб отримати пропозицію із вказаною ціною обов’язково почніть з виміру розмірів отвору. Обов’язково враховуйте рівність стін і стелі. Якщо є нерівності, то розмір необхідно вказати мінімальний і максимальний. Насправді, якщо відхилення значні, то рекомендуємо усунути такі нерівності. В іншому випадку ефективність використання завіс з ПВХ буде знижена.

Як вибрати спосіб кріплення для ПВХ завіси

ПВХ завіси

Зазвичай для кріплення ПВХ завіс використовують пластину або так звану гребінку. Але саму пластину кріплять на стелю або на стіну. Якщо в проємі або в дверному отворі рівна і головне надійна стеля, то гребінку кріплять до стелі отвору. А, якщо надійність стелі викликає сумнів, то пластину кріплять до стіни трохи вище отвору. На стіну пластину для кріплення ПВХ завіс можна встановлювати як всередині приміщення, так і зовні. Головне при кріпленні пластини на стіну врахувати різницю висоти стрічки ПВХ. Самі ж пластини і гребінки бувають різної товщини і довжини. А також виробляються з оцинкованої або нержавіючої сталі.

Враховуйте умови експлуатації ПВХ завіс

Для того, щоб забезпечити очікуваний ефект від використання ПВХ шторы, необхідно обов’язково врахувати умови експлуатації. Враховуйте умови експлуатації при виборі ПВХ завіс. Детально про умови експлуатації та параметрах, на які вони впливають читайте в наступній статті.
Отримайте консультацію у наших фахівців. Вони допоможуть швидко вибрати варіант ПВХ завіс під ваші вимоги і запропонують кілька варіантів.